czwartek, 31 grudnia 2015

Zaległościowo podsumowujący post :)

Dawno tu nie zaglądałam. Powodów jest kilka:
1. Znalazłam pracę, której zmianowość jakoś jeszcze teraz nie pozwala mi odpowiednio zagospodarować czasu wolnego. Muszę się przestawić z trybu 8-16 na tryb zmianowy :).
2. Miałam do wykonania kilka prac, które chciałam skończyć w tym roku.
3. Dzieci też niespecjalnie pozwalały mi wykorzystać wolny czas na pisanie, wolały bym w tym czasie się z nimi bawiła :).
4. Chyba nie miałam weny.
Od ostatniego posta trochę robótek mi doszło do kolekcji. Powstały takie oto trzy metryczki.Dodatkowo razem z synem zrobiliśmy pracę na konkurs plastyczny. Tematem były jeże, zajączki i wiewiórki - formy przestrzenne. Pierwsze co mi do głowy przyszło to  właśnie te zwierzaki siedzące nad ogniskiem i piekące sobie smakołyki.Praca wyszła nam całkiem fajna - zajęliśmy drugie miejsce :).

Oczywiście jak Święta i Nowy Rok to i kartki świąteczne. W tym roku trochę za późno za nie się zabrałam, ale udało mi się je zrobić i wysłać jeszcze przed nowym rokiem.

Na Nowy Rok mam w planach kilka kolejnych haftów. Chcę też dokończyć UFO-ki z lat ubiegłych jak i z tego roku. Co z tego wyjdzie zobaczymy.

4 komentarze:

 1. Izo wszystkiego naj w Nowym Roku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tobie również wszystkiego najlepszego z Nowym Rokiem :)

   Usuń
 2. Ja też w ostatnich 2 tygodniach grudnia wróciłam do pracy, ale od 1 stycznia już jestem z powrotem freee i ten rok to rok poszukiwań tej idealnej pracy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też w dalszym ciągu szukam tej idealnej pracy. Życzę powodzenia w szukaniu i znalezienia tej wymarzonej pracy :D

   Usuń