wtorek, 23 lutego 2016

Wielkanocne pisanki

Dawno tu nie zaglądałam. Ale jakoś tak wyszło, że ostatnio było mi cały czas nie po drodze do komputera. Pod koniec stycznia wysłałam męża i starszego syna do Indii, a ja w tym czasie zabrałam się za generalne porządki w domu. Oj sporo przydasiów się wyrzuciło, po okazało się, że wcale się nie przydają tylko zagracają mieszkanie, więc bez skrupułów je wyrzuciłam. Przede mną jeszcze pokój dzieci i mega moc zabawek, które też trzeba przejrzeć i usunąć zbędne. 
W międzyczasie dokończyłam wyszywanie pisanek wg projektu Igiełki. Zastanawiałam się jak je wykorzystać i powiem szczerze, że nie bardzo wiedziałam. Na robienie kolejnych kartek jakoś nie miałam weny. Postanowiłam więc spróbować zrobić wypchane zawieszki. Trochę ciężko było to pozszywać, ale jakoś dałam radę i tak oto powstały trzy pisanki i jedna kartka.
Teraz działam dalej, przede mną dokończenie metryczki, a dokładnie oprawienie jej. Zrobienie dwóch kolejnych metryczek oraz stworzenie kartki urodzinowej. Pracowicie zapowiada się kilka najbliższych dni :)

4 komentarze:

 1. Całkiem fajnie ci wyszły te pisankowe zawieszki :) ja bym na to nie wpadła :P pewnie wkomponowałabym je w karnety :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzięki, staram się wykorzystywać hafty również do niestandardowych projektów :)

   Usuń
 2. Słodkie jajeczka...zrobiło się u ciebie bardzo wiosennie :)
  Pozdrowienia ciepłe:)

  OdpowiedzUsuń