piątek, 24 czerwca 2016

Zakładki dla Pożeraczy Liter

Ojojoj... dawno mnie tu nie było. Widzę, że blog zaczyna zarastać pajęczyną :)
Co jest tego powodem??? Nic wielkiego, tylko to, że ostatnimi czasy sporo miałam na głowie. Koleżanka poprosiła mnie o wyhaftowanie kilku obrazków, wyhaftowałam też obrazek dla Wychowawczyni syna na zakończenie roku szkolnego, w międzyczasie rozkręcam własny biznes :) i na dodatek postanowiłam zrobić dwie zakładki do książek dla dwójki uczniów z klasy syna, którzy przeczytali najwięcej książek w ciągu roku szkolnego.
Jak postanowiłam, tak zabrałam się za wykonanie zakładek. Najpierw przeszukałam internet w poszukiwaniu jakichś ciekawych wzorów. Gdy wpadł mi w oczy wzór z Myszką Minnie, stwierdziłam, że będzie on idealny dla dziewczynki. Trzy godzinki pracy i zakładka byłą gotowa :) .
Potem poszukałam wzoru dla chłopca, który jest fanem piłki nożnej. Dość długo szukałam i nic jakoś specjalnie mnie nie urzekło, aż nagle wpadł mi w oczy wzór strojów piłkarskich i tak oto po kolejnych 3 godzinach miałam dwie zakładki.
Dziś zakładki zostały wręczone dzieciom i chyba się spodobały. A oto i one:

Jutro kolejny post - o prezencie dla Wychowawczyni.

Dziękuję, że do mnie zaglądasz, będzie mi miło jeśli zostawisz ślad po swojej obecności :)

6 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. dzięki, mnie też się podobają do tego stopnia, że chyba sobie też zrobię taką z myszką, a synowi tą drugą :D

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Dziękuję :)
   Moniko, może wymyślisz jakieś wzory właśnie w stylu tych strojów piłkarskich, bo powiem szczerze bardzo długo szukałam czegoś fajnego w tym temacie i tak na prawdę nie za dużo tego jest :)

   Usuń