niedziela, 28 grudnia 2014

Hafciarskie plany na 2015 rok

Postanowiłam trochę ogarnąć moje prace hafciarskie i umieścić je w jednym miejscu, bo zaczęłam się lekko gubić w tym co sobie zaplanowałam i w jakich SAL-ach biorę udział. Nie wiem jeszcze dokładnie kiedy wszystko zacznę robić, bo najpierw muszę pozbyć się zapalenia spojówek, które niestety w znacznym stopniu ogranicza moją aktywność zarówno hafciarską, jak i każdą inną. Niestety zbyt długie wytężanie wzroku skutkuje automatycznie masą wylanych łez, pieczeniem oczu i uczuciem tony piasku pod powiekami.
Ale przejdźmy do sedna sprawy. Oto mój plan na 2015 rok:
1. Dokończyć SAL z kocim kalendarzem zorganizowany przez Kasię. Niestety udało mi się zrobić tylko połowę, tak więc przede mną do wykonania jeszcze 6 kotów.
2.  Skończyć SAL Rosetta. Mam czas do końca 2015 roku. Jak na razie zrobione są 3 rozetki, czyli zostało jeszcze 9 rozetek.
3. Od 1 stycznia do 31 grudnia 2015 mam czas na wyszycie przypraw z SAL-u Herbs &Spices.
4. Przez cały 2015 rok mam też w planach wyszywanie owoców i warzywek z SAL-u Cytrusowo-Warzywnego zorganizowanego przez Beatę.


5. Kolejny SAL do którego się zapisałam to SAL Lady&Gentleman Quaker zorganizowany przez Agnieszkę. Mamy do wyboru trzy wzory do wyhaftowania:

Oczywiście jeśli ktoś jest chętny może wyszyć wszystkie trzy wzory. Postaram się zrobić wszystkie, ale nic na siłę.
6. Skusiłam się jeszcze na jeden SAL u Kasi. Jest to Kwiatowy Kalendarz, który też będziemy wyszywać przez cały rok. Grupa chętnych do wyszywania zbiera się na FB.
7. Po za oczywiście SAL-ami mam w planach dokończenie obrazu dla syna. Dość ciężko mi to idzie, bo wyszywanie tej dużej ilości czarnego tła mnie dobija. Man nadzieję że jednak w 2015 roku uda mi się skończyć ten obraz.
To są główne plany. Mam w zanadrzu kilka dodatkowych pomysłów, ale na razie o nich cicho sza, bo jednak warto by się wywiązać z już zaplanowanych projektów. A nie ma sensu zaczynać tysiąca nowych rzeczy wiedząc, że i tak się ich nie wykona, bo po drodze na pewno będę miała dodatkowe rzeczy do wykonania tak na szybko.
8. Sylwia dziękuję za przypomnienie. Faktycznie okazuje się, że zapomniałam o babeczkach, chociaż też miałam je przygotowane. Tak to jest jak się pisze w pośpiechu, bo dziecko coś chce. Uzupełniam więc listę o jeszcze jedną pozycję - SAL u Sylwii "Super dziewczyny wyszywają muffiny"
9. I jeszcze jeden projekt mi się przypomniał :) SAL Kalendarzowo z Lizzie Kate

6 komentarzy:

 1. Halo halo!!! O babeczkach sie zapomniało???:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sylwia, dziękuję za przypomnienie :). Już się poprawiłam i uzupełniłam listę :D

   Usuń
 2. :) już myślałam, że zrezygnowałaś:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nieee, gdzież bym śmiała, te babeczki są za bardzo kuszące :D

   Usuń
 3. Witam,
  ja właśnie również zdązyłam wyhaftować tylko połowe kociego kalendarza. Niestety nie mam dostepu do wzorów na dalsza prace. Czy jest możliwość dostania od pani takowych? Brakuje mi od czerwca-grudnia.

  mój e-mail: kinga.wojciechowska21@gmail.com

  OdpowiedzUsuń