sobota, 18 października 2014

Się chwalę, a co...

Od urodzin minęło już ponad dwa tygodnie, więc uznałam, że warto już wrzucić info. Otóż od początku roku należę do grupy bardzo sympatycznych osób. Grupa nazywa się Niteczki w karteczki 2014 i zrzesza osoby zakręcone na punkcie krzyżyków, jak i innych robótek ręcznych :) W sumie, można by spytać: I co w tym takiego nadzwyczajnego??? Już tłumaczę. Chodzi o to, że grupa, która okazała się dość liczna, została podzielona na 3 mniejsze podgrupy i członkowie tych podgrup wysyłają do siebie kartki z życzeniami i małym prezentem w postaci 3 motków muliny.
I tak nasza grupa nazwana roboczo Smerfetki :) składająca się z 17 osób wysyła do siebie kartki z życzeniami i prezencikami. Jedne kartki są ręcznie robione, a inne nie., wszystko zależy jak dziewczyny stoją z czasem :)
Powiem tak, dziękuję jeszcze raz wszystkim dziewczynom, które wysłały karteczki, za życzenia. Zabawa jest przednia. wiem, że w przyszłorocznej edycji, o ile zostanie taka zorganizowana chętnie wezmę udział :)

3 komentarze:

 1. Cieszę się, że zabawa się spodobała :) i zapraszam na przyszły rok :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. już zaczynam zastanawiać się nad wzorami kolejnych kartek urodzinowych :)

   Usuń
 2. Bardzo podoba mi się Wasza pasja i podziwiam. Ja do nici mam chyba 2 lewe łapy, więc się nawet za takie roboty nie biorę. Zresztą, ja przeważnie nie mam teraz czasu na żadne przyjemności. Fajna inicjatywa Iza, zrzesza prawdziwe fanki i złote rączki :-).

  OdpowiedzUsuń